Spotkanie zwycięskiej drużyny z Komendantem Miejskim PSP w Poznaniu

W dniu 13 lutego 2009 roku na terenie Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 przy ul. Wolnica 1 w Poznaniu odbyło się uroczyste spotkanie Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu mł. bryg. Witolda Rewersa z zawodnikami reprezentującymi KM w zmaganiach sportowych jakie miały miejsce w dniach 21 – 24 stycznia 2009 roku na Białorusi.

Drużyna poznańskich strażaków odniosła ogromny sukces w międzynarodowych zawodach sportowo – pożarniczych zdobywając pierwsze miejsce w konkurencji Halowej Piłki Nożnej. Komendant Miejski PSP w Poznaniu mł. bryg. Witold Rewers podziękował wszystkim przybyłym zawodnikom za duże zaangażowanie i godną postawę sportową podczas ww. zawodów. Uczestnicy zrewanżowali się przekazując na ręce Komendanta pamiątkowe zdjęcie zwycięskiej drużyny.
Skład delegacji, która uczestniczyła w obchodach „Dnia Ratownika” w Bobrujsku:
1. st. str. Paweł Stachowiak z JRG Nr 1,
2. str. Bogumił Baranowski z JRG Nr 1,
3. mł. kpt. Maciej Pietrucki z JRG Nr 5,
4. mł. kpt. Robert Natunewicz z JRG Nr 5,
5. st. str. Ryszard Grzesiak z JRG Nr 5,
6. str. Artur Kozłowski z JRG Nr 5,
7. asp. Gniewomir Kwas z JRG Nr 6,
8. mł. asp. Damian Nowacki z JRG Nr 8,
9. kpt. Grzegorz Banaszak z Wydziału PT,
10. mł. kpt. Jacek Orlikowski z Wydziału PR.

Opracował:
Wydział Operacyjno - Szkoleniowy