Kolejny sukces sportowy poznańskich strażaków

W dniu 21 lutego 2009 roku na hali sportowej Szkoły Aspirantów PSP przy ul. Czechosłowackiej 27 w Poznaniu odbył się jubileuszowy V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu.

W zawodach wzięło udział osiem drużyn reprezentujących Poznańską Policję, Straż Miejską, Państwową Straż Pożarną, Urząd Miasta Poznania oraz inne poznańskie drużyny. Nasi strażacy reprezentując Komendę Miejską PSP w Poznaniu wygrali wszystkie mecze i ostatecznie po bardzo efektownej i skutecznej grze zdobyli pierwsze miejsce w powyższym Turnieju. Na uwagę zasługuje również fakt, że najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek uznany został strażak naszej Komendy mł. asp. Damian Nowacki z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 8.
Reprezentacja wystąpiła w składzie:
1. st. str. Paweł Stachowiak – JRG Nr 1
2. str. Bartosz Makowski – JRG Nr 1