Szkolenie pożary wewnętrzne

W dniu 05 czerwca 2014 r. w ramach doskonalenia zawodowego na terenie JRG 9 odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem "Pożary wewnętrzne". Warsztaty zostały podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna odbyła się na świetlicy w naszej jednostce, która obejmowała obszerną prezentację multimedialną w tematyce niebezpiecznych zjawisk towarzyszących pożarom wewnętrznym i metod ich zapobiegania. W części praktycznej mogliśmy zaobserwować w/w zjawiska oraz temperatury im towarzyszące wykorzystując do tego celu "domek ogniowy" i kamerę termowizyjną wypożyczoną z OSP Mosina przez kolegę Michała Kołodziejczaka, który dzielił się z nami swoimi doświadczeniami . Szkolenie spotkało się z dużym zainteresowaniem funkcjonariuszy JRG 9, którzy z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach. Jednakowe zajęcia zaplanowano również dla pozostałych dwóch zmian służbowych.

Data wydarzenia:
czwartek, Czerwiec 5, 2014 - 10:30