Zmiany na szczeblu dowódczym w poznańskiej Komendzie

2 stycznia 2017 roku Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu mł. bryg. Jacek Michalak w obecności swoich zastępców bryg. Wojciecha Mazura oraz mł. bryg. Jarosława Zamelczyka wręczył decyzje personalne nowym Zastępcom Dowódów Jednostek Ratowniczo - Gaśniczych.

W uroczystości wzięli udział także mł. bryg. Jarosław Kusmirek - Dowódca JRG Nr 2, st. kpt. Tomasz Skorlinski - Naczelnik Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego oraz kpt. Roman Rembielak - Dowódca JRG Nr 9.
Pełniącym Obowiązki Zastępcy Dowódcy JRG Nr 2 został kpt. Krzysztof Pertman, wcześniej obejmujący stanowisko Zastępcy Dowódcy Zmiany w grunwaldzkiej jednostce. Natomiast do pełnienia obowiązków Zastępcy Dowódcy JRG Nr 9 wyznaczony został kpt. Kamil Witoszko, dotychczasowy Zastępca Naczelnika Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego.
Życzymy wielu sukcesów zawodowych na nowo objętych stanowiskach służbowych.