JRG 9 - Dzień dziecka.

Dzień dziecka w JRG 9 rozpoczął się od przyjęcia w naszych skromnych progach dzieci z Przedszkola nr 4 w Mosinie. Przedszkolaki miały okazję poznać strażaków, którzy dbają również o ich bezpieczeństwo, zapoznać się ze specyfiką pracy, sprzętem będącym na samochodach pożarniczych, przymierzyć strój strażacki oraz ugasić symulowany pożar - co zawsze jest wielką uciechą.
W dniu tym zaproszeni również zostaliśmy do Ośrodka Rehabilitacyjnego Fundacji Wspólnym Krokiem w miejscowości Łódź k.Stęszewa. Ośrodek zajmuje się rehabilitacją osób niepełnosprawnych głównie dzieci. Tam również strażacy dołożyli wszelkich starań by ich wizyta przyniosła jak najwięcej radości dzieciom a ich uśmiechy i zadowolenie długo zostaną w pamięci. Na koniec naszej wizyty u niesamowicie radosnych i pogodnych dzieci mimo chorób i niepełnosprawności otrzymaliśmy pamiątkowe podziękowanie.
Do zobaczenia znowu.
Opracowanie: asp. sztab. Jakub Todryk