Pożegnanie st. asp. Michała Trzybińskiego

Z dniem 30 czerwca 2017 roku, po 30 latach pracy, na zasłużone zaopatrzenie emerytalne odszedł długoletni pracownik naszej Komendy, funkcjonariusz Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego
st. asp. Michał Trzybiński.

st. asp. Michał Trzybiński swoją „przygodę” z Państwową Strażą Pożarną rozpoczął w dniu 01 sierpnia 1993 roku. Przechodząc różne szczeble swojej kariery zawodowej ostatnie lata swojej służby spędził w Stanowisku Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Poznaniu na stanowisku Zastępcy Dyżurnego Operacyjnego Miasta.
Podczas uroczystej zbiórki Komendant Miejski PSP w Poznaniu mł. bryg. Jacek Michalak oraz Naczelnik Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego st. kpt. Tomasz Skorlinski skierowali słowa podziękowania za zaangażowanie, nienaganną służbę i poświęcenie w codziennej realizacji obowiązków służbowych.
Na zakończenie wręczono okolicznościowe upominki od wszystkich kolegów i koleżanek.
Na uwagę zasługuje również fakt, że st. asp. Michał Trzybiński zapoczątkował nową tradycję Wydziału PR zawieszając pamiątkowe „strażackie monidło na ścianie zasłużonych”.
Michale, dziękujemy za te wszystkie lata wspólnej służby i nie zapominaj o nas.

Kategoria: