Szczęśliwe zakończenie poszukiwań osoby zaginionej.

11 lipca br., po trzech dniach od zgłoszenia zaginięcia mężczyzny w Promienku w gminie Pobiedziska akcja poszukiwawcza została zakończona sukcesem.
W trakcie narady na komisariacie Policji, jadąca samochodem Kobieta zadzwoniła z informacją o starszym mężczyźnie leżącym w rowie przy jezdni.
Po przybyciu na miejsce, od razu zidentyfikowano poszkodowanego, jako osoba zaginiona. Mężczyznę wyciągnięto z rowu, zapewniono komfort termiczny i psychiczny, a po przybyciu ZRM na miejsce przekazano poszkodowanego w celu dalszego badania.
Odnaleziona osoba mimo 87 lat i problemów zdrowotnych oddaliła się samodzielnie o prawie 12 kilometrów, dlatego przeczesywany obszar okazał się bardzo duży i wymagający.
W całe przedsięwzięcie zostało zaangażowanych dziesiątki funkcjonariuszy PSP, OSP, Policji oraz psy poszukiwawcze.
Wszystkim biorącym udział w poszukiwaniach, należą się podziękowania za pomoc i słowa uznania za wytrwałość w trakcie godzin spędzonych na dokładnym sprawdzaniu każdego zakątka w rejonie akcji.

sporządził: mł. asp. Sierant Jędrzej