Multimedialne narzędzie do edukacji ekologiczno-ratowniczej

Gorąco zachęcamy do oddania swojego głosu na strażacki projekt, którym jest nowoczesne multimedialne narzędzie do edukacji ekologiczno-ratowniczej. Aktualnie trwa plebiscyt o Laur Konsumentów.

Jest to kolejny etap rywalizacji o „Złoty Medal - Wybór Konsumentów”. W tym plebiscycie to zwiedzający i internauci decydują o przyznaniu tej nagrody.

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej www.mtp.pl. Bezpośredni link do głosowania:

http://zlotymedal.mtp.pl/…/wybor_konsumentow-glosowanie/246/
http://zlotymedal.mtp.pl/pl/trwajace_glosowania/

Możliwość oddania głosu będzie również podczas Targów POLECOSYSTEM 2017 w dniach 17-19.10.2017 roku. Zapraszamy na stoisko Państwowej Straży Pożarnej do Pawilonu 5a, stoisko 54.

Premiera i pełna prezentacja symulatora odbędzie się w trakcie Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECOSYSTEM w dniach 17-19 października 2017 roku w Poznaniu.
"Mobilny symulator zagrożeń pożarowych domu jednorodzinnego" to nowoczesne narzędzie edukacyjne w obszarze prewencji społecznej - efekt realizacji projektu sfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Jest to autorski projekt wielkopolskich strażaków i firmy MLabs Sp. z o.o. z Poznania. Symulator będzie służył do demonstracji zagrożeń pożarowych i ekologicznych w przestrzeni prywatnej. Prostota obsługi, wiele edytowalnych scenariuszy, efekty specjalne i wysoki poziom interaktywności zapewniają dużą atrakcyjność przeprowadzanych zajęć z zakresu edukacji ekologicznej i przeciwpożarowej. Gorąco zachęcamy do oddania swojego głosu na nasz projekt!!

Kategoria: