Wypadek w Łodzi.

W dniu 16.01. tuż po godzinie 11.00, do JRG-9 wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Łódź, gmina Stęszew . Do zdarzenia wyjechały zastępy GCBA Rt , SLRt oraz SLRR. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, kierujący działaniami podjął decyzję o użyciu sprzętu hydraulicznego w celu wycięcia drzwi w pojeździe i zrobieniu dostępu do osoby kierującej pojazdem. Następnie poszkodowaną przekazano lekarzowi z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zabrało ją do szpitala. W samochodzie podróżowało łącznie pięć osób, w tym dwoje małych dzieci. Wszyscy zostali przebadani przez Zespół Ratownictwa Medycznego i również zabrani do szpitala na dalszą obserwację.
Akcją dowodził kpt Roman Rembielak, dowódca JRG-9.
W działaniach udział brały również zastępy OSP Strykowo, OSP Stęszew, OSP Mosina, Pogotowie ze Stęszewa i Ludwikowa, Policja ze Stęszewa oraz Wydział Ruchu Drogowego z Poznania.

Opracowanie i zdjęcia:
mł. kpt Artur Jewstrat, JRG-9, zmiana 3.

Data wydarzenia:
wtorek, Styczeń 16, 2018 - 11:30