Wypadek na DK-92

W dniu 13.07.2018r w godzinach wieczornych strażacy z JRG 4 zostali zadysponowani w sile dwóch zastępów przez Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Poznaniu do wypadku dwóch samochodów. Do zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 92.
Po dojeździe na miejsce zdarzenia w wyniku rozpoznania stwierdzono, że w wypadku udział brało 5 osób, w tym trójka dzieci. Na miejscu zdarzenia przed przybyciem Państwowej Straży Pożarnej obecna była Ochotnicza Straż Pożarna w sile trzech zastępów oraz ZRM. Na mocy decyzji ZRM cztery osoby uczestniczące w wypadku zostały przewiezione do szpitala.
Na uwagę zasługuje dobra współpraca wszystkich służb obecnych na miejscu, co przyczyniło się do udzielenia pomocy wszystkim poszkodowanym w sposób bardzo zorganizowany.

sporządził: kpt. Hubert Jezierski