Pożar stolarni w Pobiedziskach

3 października br. ok. godziny 9:44 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego w Poznaniu wpłynęło zgłoszenie o pożarze stolarni w miejscowości Pobiedziska.
Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z JRG -3 oraz OSP Pobiedziska, OSP Biskupice, OSP Kobylnica. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano dym wydobywający się z dachu budynku stolarni. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu gaśniczego wody w natarciu na dach budynku. W celu dotarcia do źródła ognia zdjęto blaszane pokrycie dachu oraz wykonano rozbiórkę drewnianych elementów dachu. Na miejsce zdarzenia przybyli również: Zastępca Komendanta Miejskiego mł.bryg. Jarosław Zamelczyk wraz z Zastępcą Naczelnika Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego kpt. Adamem Szydą oraz Zastępca Dowódcy JRG-3 kpt. Rafał Kominowski.

Opracował: mł. kpt. Hędzelek Piotr