Wypadek dwóch aut osobowych.

W dniu dzisiejszym, zastępy z JRG 2 zostały zadysponowane na ul. Kowalewicką, na której doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Na miejscu zdarzenia, po przeprowadzeniu rozpoznania kierujący działaniami ratowniczymi ustalił, że doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Na miejscu był obecny Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielał pomocy medycznej osobom poszkodowanym w zdarzeniu. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali na terenie miasta Poznania, natomiast pozostałe dwie osoby biorące udział w zdarzeniu, po przebadaniu przez lekarza, pozostały na miejscu. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach uszkodzonych w wyniku wypadku oraz posypaniu sorbentem rozlanej substancji ropopochodnej.

Opracował: mł. asp. Łukasz Leśniak