Wypadek pod Puszczykowem.

Do niecodziennego wypadku doszło ostatnio na trasie Poznań – Mosina. Na wysokości Puszczykowa kierująca pojazdem Toyota Aygo, usiłowała wykonać manewr skrętu w lewo, została uderzona od tyłu przez kierującego innym pojazdem osobowym. W wyniku tego Toyota została wepchnięta pod nadjeżdżającego TIRa i dachowała do pobliskiego rowu. Poszkodowaną z osobówki wydobyli świadkowie wypadku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia PSP udzielono jej Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W oogólnym stanie dobrym została zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na dalsze badania. W trakcie działań prowadzonych przez Wydział Ruchu Drogowego z Poznania poprowadzono objazd przez Puszczykowo. Utrudnienia na trasie utrzymywały się przez kilka następnych godzin, do momentu odholowania zestawu ciężarowego. W działaniach udział brały zastępy GBA i GCBA z JRG-9 oraz OSP Mosina.
Opracowanie i zdjęcia:
ogn. Adrian Jankiewicz, zmiana 3, JRG-9.

Data wydarzenia:
piątek, Kwiecień 26, 2019 - 11:00