Wyróżnienia dla strażkaów

W dniu 9 lipca 2019 roku Komendant Miejski PSP w Poznaniu bryg. Jacek Michalak spotkał się z funkcjonariuszami tut. Komendy, którzy drużynowo zajęli II miejsce, a tym samym wywalczyli Wicemistrzostwo Polski Strażaków PSP w Kolarstwie Szosowym, natomiast dodatkowo str. Adam Adamkiewicz wywalczył tytuł Mistrza Polski Strażaków PSP w Kolarstwie Szosowym.

Warto przypomnieć, że całe zawody sportowe odbyły się 06 czerwca 2019 roku na terenie gminy Wilczyce w powiecie sandomierskim. Zawody odbyły się w ramach 5 edycji wyścigu kolarskiego „Dolina Opatówki”.
Do rywalizacji przystąpiło prawie 50 funkcjonariuszy PSP, którzy mieli do pokonania bardzo wymagającą trasę o długości 60 kilometrów, poprowadzonej na pętli o długości 12 km.
Podczas spotkania Komendant Miejski PSP w Poznaniu wyróżnił następujących strażaków:
asp. sztab. Piotra Kustonia z JRG Nr 1,
st. sekc. Piotra Krysmana z JRG Nr 9
oraz str. Adama Adamkiewicza, również z JRG Nr 9.

Opracowanie:
st. kpt. Michał Kucierski