Ogłoszenia

Poznańska Akademia Bezpieczeństwa

29 listopada 2016 r. zainaugurowana została akcja "Poznańska Akademia Bezpieczeństwa". Przedsięwzięcie skierowane jest głównie do seniorów z terenu m. Poznania i powiatu poznańskiego, realizowana w formie cyklicznych spotkań.
Podczas takiego spotkania seniorzy będą mogli zapoznać się ze współczesnymi zagrożeniami, jak również rozeznać się w pozostałych aspektach bezpieczeństwa, jak: zdrowie, bezpieczeństwo osobiste, finansowe, pożarowe i wiele innych.

Ogłoszenie o naborze wewnętrznym

Ogłoszenie o naborze wewnętrznym

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu poszukuje, spośród osób zatrudnionych w Komendzie Miejskiej, kandydata na stanowisko: młodszego specjalisty w Wydziale Kontrolno-Rozpoznawczym (stanowisko oficerskie).

Liczba lub wymiar etatu: 1

Miejsce wykonywania pracy: Poznań ul. Bobrzańska 6a

System służby: codzienny system pełnienia służby

Forma naboru: wewnętrzny

"POMÓŻ SEWERYNOWI"

Aby dać wsparcie pacjentom znajdującym się w podobnej sytuacji co Seweryn, jego przyjaciele wspólnie z Fundacją DKMS Polska organizują akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych „Pomóż Sewerynowi i Innym!”.
26 lipca 2015 roku w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu w godz. 10:00 - 16:00 odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku.

Poznajcie Państwo Seweryna!

Ćwiczenia na jeziorze

W dniu 26.06.2015r. zgodnie z miesięcznym planem doskonalenia zawodowego strażaków JRG-9 odbyły się ćwiczenia z ratownictwa wodnego na jeziorze Glinianki.
Na początku zajęć zostały omówione aspekty teoretyczne, w których zostały przedstawione techniki ratowania i podejmowania osób tonących oraz przypomniano parametry sprzętu do ratownictwa wodnego będące na wyposażeniu jednostki.
Na jeziorze sprawdzono praktyczne techniki ratowania i jak najszybszego dotarcia do osób topiących się.

Opracowanie ZM: I

Strony