Ogłoszenia

JRG 7 - "Rajd po strażnicach"

Dnia 20 maja 2017 roku w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 7 miał miejsce piąty etap "Rajdu po strażnicach" organizowanego w ramach akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Założeniem tego przedsięwzięcia było m.in. otwarcie miejsc na co dzień niedostępnych dla mieszkańców.

Poznańska Akademia Bezpieczeństwa

29 listopada 2016 r. zainaugurowana została akcja "Poznańska Akademia Bezpieczeństwa". Przedsięwzięcie skierowane jest głównie do seniorów z terenu m. Poznania i powiatu poznańskiego, realizowana w formie cyklicznych spotkań.
Podczas takiego spotkania seniorzy będą mogli zapoznać się ze współczesnymi zagrożeniami, jak również rozeznać się w pozostałych aspektach bezpieczeństwa, jak: zdrowie, bezpieczeństwo osobiste, finansowe, pożarowe i wiele innych.

Ogłoszenie o naborze wewnętrznym

Ogłoszenie o naborze wewnętrznym

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu poszukuje, spośród osób zatrudnionych w Komendzie Miejskiej, kandydata na stanowisko: młodszego specjalisty w Wydziale Kontrolno-Rozpoznawczym (stanowisko oficerskie).

Liczba lub wymiar etatu: 1

Miejsce wykonywania pracy: Poznań ul. Bobrzańska 6a

System służby: codzienny system pełnienia służby

Forma naboru: wewnętrzny

"POMÓŻ SEWERYNOWI"

Aby dać wsparcie pacjentom znajdującym się w podobnej sytuacji co Seweryn, jego przyjaciele wspólnie z Fundacją DKMS Polska organizują akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych „Pomóż Sewerynowi i Innym!”.
26 lipca 2015 roku w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu w godz. 10:00 - 16:00 odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku.

Poznajcie Państwo Seweryna!

Strony