Lista awansowanych i wyróżnionych - Termin próby generalnej 6.05.09 godz 16:00

INFORMACJA BIEŻĄCA
 
W związku z podjętymi przygotowaniami do obchodów „Dnia Strażaka 2009” przedstawiam posiadane przez Wydział PK informacje:
-           uroczysty apel w Komendzie Miejskiej z okazji Dnia Strażaka zostanie przeprowadzony w dniu 9 maja br. o godz.11.00 na terenie JRG-8 przy ul. Obornickiej 1w Bolechowie.
 
Awansowanych i wyróżnionych, nominowanych do nagrody Strażak Roku
oraz składających ślubowanie proszę
o przybycie w dniu 09.05.2009 r. o godz.10:00

Ponadto informuję, iż w dniu 06.05.2009 r. o godz. 16:00 na terenie JRG 8 odbędzie się próba generalna
 
1. Wykaz kandydatów: „POZNAŃSKI STRAŻAK ROKU”

 
 
 
 
Potwierdzone, data i miejsce wręczania
1
st.ogn.
Wojciech Czechowski
JRG – 1
9.05.2009r. JRG-8
2
st.ogn.
Sławomir Kurzawa
JRG – 2
9.05.2009r. JRG-8
3
asp.
Eugeniusz Kłosowicz
JRG - 3
9.05.2009r. JRG-8
4
kpt.
Bartosz Tunia
JRG – 4
9.05.2009r. JRG-8
5
st.asp.
Romuald Smagieł
JRG – 5
9.05.2009r. JRG-8
6
asp.
Tomasz Otłowski
JRG – 6
9.05.2009r. JRG-8
7
st.kpt.
Bartosz Mańczak
WYDZIAŁ OPERACYJNO – SZKOLENIOWY MSK
9.05.2009r. JRG-8
 
2. Wykaz kandydatów: „Strażak Roku Powiatu Poznańskiego”
 

8
st. ogn.
Dariusz Bartol
JRG - 8
9.05.2009r. JRG-8
9
ogn.
Jacek Józkowiak
JRG - 6 wraz z Posterunkiem w Mosinie
9.05.2009r. JRG-8
 
3. Wykaz kandydatów do wyróżnienia „Odznaka Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej ”
 

Odznaka Srebrna
10
st. ogn.
Czechowski Wojciech
JRG-1
9.05.2009r. JRG-8
Odznaka Brązowa
11
asp.sztab
Strugała Jacek
JRG – 8
9.05.2009r. JRG-8
12
st.asp.
Sołtysiak Krzysztof
KM
9.05.2009r. JRG-8
13
asp.
Zajączkowska Renata
KM
9.05.2009r. JRG-8
14
asp.
Święcicki Włodzimierz
JRG - 3
9.05.2009r. JRG-8
15
 
Kulesza Bronisław
spoza PSP
9.05.2009r. JRG-8
15.1
 
PRASEK Mariusz
spoza PSP
9.05.2009r. JRG-8
 
4. Kandydat do „ Nagrody MSWiA ”
 

16
Kpt.
Bugajak Krzysztof
JRG - 5
brak informacji
 
 
 
5. Wykaz kandydatów do odznaczenia „ Medal za Długoletnią Służbę
 

17
st. ogn.
Fedoruk Eugeniusz
JRG - 5
brak informacji
18
st. ogn.
Przybylska Maria
KM
brak informacji
 
6. Wykaz kandydatów do odznaczenia„Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa
 

Medal Złoty
19
bryg.
Witold Rewers
KM
9.05.2009r. JRG-8
20
st.kpt.
Mirosław Soćko
KM
9.05.2009r. JRG-8
21
 
Przemysław Gawron
OSP
9.05.2009r. JRG-8
22
 
Waldemar Kryślak
OSP
9.05.2009r. JRG-8
23
 
Henryk Kędziora
OSP
9.05.2009r. JRG-8
Medal Srebrny
24
 
Mikołaj Stasiński
OSP
9.05.2009r. JRG-8
25
kpt.
Maciej Brzeziński
KM
9.05.2009r. JRG-8
26
st.asp.
Krzysztof Kmiecik
KM
9.05.2009r. JRG-8
27
mł.kpt.
Jacek Orlikowski
KM
9.05.2009r. JRG-8
28
mł. asp.
Nowicki Jacek
JRG-3
9.05.2009r. JRG-8
29
mł. asp.
Fertsch Paweł
JRG-8
9.05.2009r. JRG-8
30
 
 
 
 
Medal Brązowy
31
 
Alankiewicz Iwona
OSP
9.05.2009r. JRG-8
32
 
Barańska Renata
OSP
9.05.2009r. JRG-8
33
 
Grochowicz Genowefa
OSP
9.05.2009r. JRG-8
34
 
Jankowiak Wanda
OSP
9.05.2009r. JRG-8
35
kpt.
Rudzińska Lucyna
KM
9.05.2009r. JRG-8
36
asp.
Kustoń Piotr
JRG - 1
9.05.2009r. JRG-8
37
asp.
Lechna Wojciech
JRG - 4
9.05.2009r. JRG-8
38
st.ogn.
Gramza Marek
JRG - 3
9.05.2009r. JRG-8
39
 
Pękala Robert
Spoza PSP
9.05.2009r. JRG-8
40
st.sek.
Kaczmarek Michał
KM
9.05.2009r. JRG-8
41
 
Skotarczak Gertruda
OSP
9.05.2009r. JRG-8
42
 
Sobokewska Monika
OSP
9.05.2009r. JRG-8
43
 
Dotka Tomasz
OSP
9.05.2009r. JRG-8
44
 
Kubiak Mirosław
OSP
9.05.2009r. JRG-8
45
 
Tabot Sławomir
OSP
9.05.2009r. JRG-8
46
 
 
 
 
 
 
7. Nagroda Komendanta Głównego PSP „Za zasługi w służbie”

46.1
st.kpt.
Bartosz Mańczakz Mańczakłuzbie"Głównego PSP
MSK
9.05.2009r. JRG-8
46.2
Kpt.
Dariusz Matczak
JRG 3
9.05.2009r. JRG-8
 
 
8. Wykaz wysłanych awansowych na wyższe stopnie aspiranckie i oficerskie.
 

młodszy brygadier
47
st.kpt
Wiesław Pokorski
JRG
KM
8.05.2009r. Toruń
starszy kapitan
48
kpt.
Maciej Brzeziński
JRG
KM
8.05.2009r. Toruń
49
kpt.
Grzegorz Banaszak
JRG
KM
9.05.2009r. JRG-8
50
kpt.
Dariusz Monarcha
JRG
KM
9.05.2009r. JRG-8
51
kpt.
Maciej Noak
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
52
kpt.
Tomasz Krajnik
JRG
KM
Brak informacji
53
kpt.
Bartosz Tunia
JRG
4
Brak informacji
kapitan
54
mł.kpt.
Tomasz Skorlinski
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
55
mł.kpt.
Maciej Pietrucki
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
56
mł.kpt.
Mariusz Ziółkowski
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
57
mł.kpt.
Wojciech Lusiak
JRG
3
9.05.2009r. JRG-8
młodszy kapitan
58
asp.sztab
Przemysław Biedrowski
 
JRG
KM
30.05.2009r. Warszawa
59
st.asp.
Krzysztof Zajączkowski
JRG
1
30.05.2009r. Warszawa
60
asp.
Łukasz Michalak   / absolwent
JRG
2
brak informacji
61
asp.
Krzysztof Gindera
JRG
1
30.05.2009r. Warszawa
62
asp.
Robert Szczepaniak
JRG
1
30.05.2009r. Warszawa
63
st.asp.
Zbigniew Gruszczyński
JRG
KM
30.05.2009r. Warszawa
64
st.asp.
Krzysztof Karolewski
JRG
4
30.05.2009r. Warszawa
aspirant sztabowy
65
st.asp.
Robert Bycka
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
66
st.asp.
Paweł Zieliński
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
67
st.asp.
Grzegorz Szymański
JRG
8
9.05.2009r. JRG-8
68
st.asp.
Ryszard Wieczorek
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
69
st.asp.
Piotr Korbacz
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
70
st.asp.
Romuald Smagieł
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
71
st.asp.
Krzysztof Kmiecik
JRG
KM
9.05.2009r. JRG-8
72
st.asp.
Tomasz Kołtuńczyk
JRG
8
9.05.2009r. JRG-8
73
st.asp.
Krzysztof Witkowski
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
74
st.asp.
Grzegorz Demboryński
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
75
st.asp.
Krzysztof Karolewski
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
76
st.asp.
Piotr Grzebyta
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
77
st.asp.
Tomasz Kowalski
JRG
3
9.05.2009r. JRG-8
 
 
 
 
 
 
starszy aspirant
78
asp.
Robert Mieczyński
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
79
asp.
Renata Zajączkowska
JRG
KM
9.05.2009r. JRG-8
80
asp.
Krzysztof Gindera
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
81
asp.
Wojciech Kuzak
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
82
asp.
Robert Szczepaniak
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
83
asp.
Jarosław Kuczkowski
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
84
asp.
Robert Serbinowski
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
85
asp.
Adam Rządowski
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
86
asp.
Sebastian Przydanek
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
87
asp.
Grzegorz Kalista
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
88
asp.
Jakub Todryk
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
89
asp.
Włodzimierz Święcicki
JRG
3
9.05.2009r. JRG-8
90
asp.
Krystian Kubsik
JRG
3
9.05.2009r. JRG-8
91
asp.
Tomasz Gołębiewski
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
aspirant
92
mł. asp.
Krzysztof Pertman
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
93
mł. asp.
Dariusz Samulczyk
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
94
mł. asp.
Maciej Musiał
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
95
mł. asp.
Leszek Podolak
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
96
mł. asp.
Marek Mądry
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
97
mł. asp.
Karol Dombek
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
98
mł. asp.
Tomasz Trybuła
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
99
mł. asp.
Dariusz Lipczynski
JRG
8
9.05.2009r. JRG-8
100
mł. asp.
Piotr Niemczyk
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
101
mł. asp.
Maciej Węckowski
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
102
mł. asp.
Hieronim Jakubowski
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
103
mł. asp.
Waldemar Pruss
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
104
mł. asp.
Piotr Ciesielski
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
105
mł. asp.
Zbigniew Kopycki
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
106
mł. asp.
Paweł Michalski
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
107
mł. asp.
Adam Szewczyk
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
108
mł. asp.
Grzegorz Koberstein
JRG
8
9.05.2009r. JRG-8
109
mł. asp.
Radosław Hurnik
JRG
8
9.05.2009r. JRG-8
110
mł. asp.
Maciej Belau
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
111
mł. asp.
Waldemar Szymański
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
112
mł. asp.
Michał Trzybiński
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
mł. aspirant / absolwenci SA PSP/
113
mł.ogn.
Marek Mrozek 
JRG
3
Brak informacji
114
ogn.
Jacek Józkowiak
JRG
6
Brak informacji
115
ogn.
Jarosław Gumuła
JRG
5
Brak informacji
 
  1. Wykaz wysłanych wniosków na wyższe stopnie podoficerskie i szeregowych
           

starszy ogniomistrz
116
ogn.
Włodzimierz Nowak
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
117
ogn.
Robert Oksza - Skibiński
JRG
8
9.05.2009r. JRG-8
118
ogn.
Wojciech Wasilewski
JRG
8
9.05.2009r. JRG-8
119
ogn.
Przemysław Tomaszewski
JRG
3
9.05.2009r. JRG-8
120
ogn.
Przemysław Furmanowski
JRG
3
9.05.2009r. JRG-8
121
ogn.
Krzysztof Barłóg
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
121A ogn Doba Paweł JRG 4  
Ogniomistrz
122
mł.ogn.
Piotr Śliwiak
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
123
mł.ogn.
Wojciech Lechna
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
124
mł.ogn.
Dariusz Zawodny
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
młodszy ogniomistrz
125
st.sekc.
Robert Nowacki
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
126
st.sekc.
Bartłomiej Stasiak
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
127
st.sekc.
Adam Łukaszyk
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
128
st.sekc.
Robert Kujawski
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
129
st.sekc.
Rafał Gramza
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
130
st.sekc.
Hubert Staszak
JRG
3
9.05.2009r. JRG-8
131
st.sekc.
Tomasz Śremski
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
132
st.sekc.
Marek Tomczak
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
starszy sekcyjny
134
sekc.
Michał Kucierski
JRG
KM
9.05.2009r. JRG-8
135
sekc.
Paweł Mroczyński
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
136
sekc.
Łukasz Mendyk
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
137
sekc.
Ireneusz Olejnik
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
138
sekc.
Janusz Zawadzki
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
139
sekc.
Hubert Kamieniarz
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
140
sekc.
Tomasz Rzepczyk
JRG
8
9.05.2009r. JRG-8
141
sekc.
Marcin Szulc
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
142
sekc.
Tomasz Deneka
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
143
sekc.
Bartosz Miński
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
144
sekc.
Bartosz Urbański
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
starszy strażak
145
str.
Różański Adrian
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
146
str.
Jagłowski Zbigniew
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
147
str.
Drzewiecki Arkadiusz
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
148
str.
Najewski Michał
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
149
str.
Kujawa Przemysław
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
150
str.
Ratajczak Marcin
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
151
str.
Sobociński Daniel
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
152
str.
Dudziak Damian
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
153
str.
Baranowski Bogumił
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
154
str.
Wełnic Jacek
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
155
str.
Bartkiewicz Piotr
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
156
str.
Bresiński Piotr
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
157
str.
Stachowiak Bartosz
JRG
1
9.05.2009r. JRG-8
158
str.
Wojtyniak Marcin
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
159
str.
Pertman Ryszard
JRG
2
9.05.2009r. JRG-8
160
str.
Maćkowiak Marek
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
161
str.
Kozłowski Artur
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
162
str.
Mirr Marcin
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
163
str.
Kwasiżur Bartosz
JRG
5
9.05.2009r. JRG-8
164
str.
Przybylski Kamil
JRG
3
9.05.2009r. JRG-8
165
str.
Celka Karol
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
166
str.
Sobkowiak Piotr
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
167
str.
Jeger Tomasz
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
168
str.
Skręty Tomasz
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
169
str.
Kaniewski Krzysztof
JRG
8
9.05.2009r. JRG-8
170
str.
Mizera Krzysztof
JRG
8
9.05.2009r. JRG-8
171
str.
Botta Donata
JRG
KM
9.05.2009r. JRG-8
172
str.
Kijak Tomasz
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8

173
str.
Osiński Tomasz
JRG
4
9.05.2009r. JRG-8
173a str. Grzesiak Sebastian JRG 2
9.05.2009r. JRG-8

173b str. Furjan Tomasz JRG 3
9.05.2009r. JRG-8

173c str. Weber Arkadiusz JRG 5
9.05.2009r. JRG-8

 
10. Wykaz strażaków składających ślubowanie.
 
174
str.
Rafał Szulda
JRG
6
9.05.2009r. JRG-8
175
str.
Grzegorz Godawa
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
176
str.
Łukasz Dutkiewicz
JRG
KM
9.05.2009r. JRG-8
177
str.
Antoni Kędziora
JRG
KM
9.05.2009r. JRG-8
178
str.
Marcin Cieśla
JRG
7
9.05.2009r. JRG-8
179
str.
Tomasz Wawrzynkiewicz
JRG
KM
9.05.2009r. JRG-8
180
str.
Piotr Łuka
JRG
KM
9.05.2009r. JRG-8
 

Naczelnik Wydziału
Kadr, Organizacji i Archiwizacji
st.kpt. Maciej Brzeziński